اطلاعیه : حضور فرساد ماشین در ششمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه صنایع چوب در تاریخ 17 الی 20 آبان ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب را به اطلاع همراهان شرکت دانش بنیان فرساد صنعت البرز می رسانیم و بی صبرانه مشتاق دیدار شما عزیزان هستیم.

فرساد صنعت البرز| تولیدکننده انواع دستگاه وکیوم و سی ان سی
از سال 1386
به فرساد صنعت البرز (فرساد ماشین) خوش آمدید

شرکت فنی مهندسی فرساد صنعت البرز ( فرساد ماشین ) با هدف طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنایع چوب در پاییز سال 1386 در تهران- ایران کار خود را آغاز نمود.از آن زمان تا کنون با بهره مندي از توانمندی علمی و تخصصی نیروی انسانی، در امور فني و مهندسي و تسلط به نرم افزارهای پیشرفته مهندسی ، به طراحي ، ساخت و توليد انواع ماشین آلات مورد نیاز صنعت چوب مشغول بوده و کیفیت بالا و قیمت مناسب به همراه مطالعات مشتری محور و همچنین احترام به حقوق مصرف کنندگان محترم ،شرکت فرساد صنعت البرز را تولید کننده پیشرو ماشین آلات صنایع چوب در ایران نموده است.

مشتریان ما نجاران، درودگران و MDF کاران میباشند.آنهایی که با تلفیق ذوق و هنر ، چوب و تکنولوژی به خلق محصولات و مصنوعات چوبی زیبایی چون :  انواع مبلمان های اداری و مبلمان منازل،انواع میز و صندلی، انواع درب، انواع کابینت، انواع تخت خوابهای نوزاد، کودک و بزرگسال و . . . . .  مشغول هستند.

کلیه اعضای هیات مدیره و همچنین مدیران و  پرسنل شرکت ،جهت رشد، بقا و ارتقای شرکت از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.مدیران شرکت با ایجاد پل ارتباطی اطلاعاتی درست بین واحد های مختلف شرکت، از جمله اعضای تیم بازاریابی شرکت و واحد تحقیق و توسعه، با شناسایی نیازهای جدید بازار و مشتریان و تولید محصولات جدید، رشد و بقا و نهایتا سود دهی شرکت را تضمین می نمایند.همچنین واحد خدمات پس از فروش جهت حفظ مشتریان بالفعل و تبدیل آنها به مشتریان وفادار تمام تلاش خود را به کار میگیرند. 

* رضایتمندی مشتری جز ارکان اصلی شرکت میباشد، و ما مدیران شرکت در درجه اول به رضایت و منفعت مشتری اهمیت می دهیم بعد به منفعت مالی خود، زیرا بر این باور هستیم که بهترین بازاریابان شرکت، مشتریان ( راضی) ما می باشند.

شعار اصلی ما : مشتری ، مشتری میاورد. 

* واحد تحقیق و توسعه فعال هر سال با معرفی محصول جدید باعث پیشی گرفتن فرساد صنعت البرز از سایر رقبا گردیده است.همچنین مشتری مداری، اهمیت دادن به نظرات، پیشنهادات و انتقادات آنها و صادق بودن با مشتری برگ برنده ما نسبت به سایر رقبا می باشد.یکسال گارانتی بی قید و شرط و ده سال خدمات پس از فروش مهری بر تایید این امر میباشد.

همچنین مستقر بودن هیات مدیره در محل کارخانه و نظارت دائمی بر خط تولید و تعامل با واحد های مختلف مستقر در کارخانه سبب شده است، محصولات تولیدی از کیفیت بالاتری نسبت به رقبا برخوردار باشد.

×
ثبت سفارش در فرساد صنعت البرز| دستگاه وکیوم و سی ان سی چوب

فرساد صنعت البرز

شما عزیزان میتوانید فقط با ثبت نام و شماره تماس خود منتظر تماس کارشناسان فروش فرساد صنعت البرز، جهت ثبت سفارش و مشاوره خرید باشید.


ثبت سفارش

چطور میتوانم کمکتون کنم ؟

فرساد صنعت البرز| فرساد ماشین